Ortodontik Tedaviler

Ortodontik Tedaviler

Ortodontik Tedaviler

image

Ortodonti İlk Muayene

Hasta ile ortodonti uzmanının ilk muayene seansı sırasında, hastanın şikayetleri ve beklentileri dinlenir. Kişinin genel sağlığı ve diş sağlığında herhangi bir problem olup olmadığı, kullandığı ilaçlar ve daha önce gördüğü tedaviler üzerine konuşulur.

Detaylar +
image

Sabit Ortodontik Tedavi

Ortodontik tedavinin amacı öncelikle kişiye iyi bir ağız sağlığı, iyi bir fonksiyon sağlamak; dişlerin, dudakların, yumuşak dokuların ve çenelerin birbirleriyle olan ilişkilerini normal konumları getirebilmektir. 

Detaylar +
image

Telsiz Ortodonti ( Şeffaf Plak Tedavisi )

Son dönemde teknolojinin diş hekimliğinde gelişimiyle beraber ortaya çıkan şeffaf plak tedavileri klasik ortodontik yöntemlere göre birçok avantajı bulunan ve çok daha estetik bir sonuç alınmasını sağlayan ortodontik tedavi yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Detaylar +
image

Lingual Ortodonti

Ortodonti uygulamaları ağız, diş ve çene sağlığı ve insan hayatı için büyük önem taşımaktadır. Dişlerin sağlıklı olması beslenmenin dolayısıyla büyüme ve gelişmenin de kaliteli olmasına yardımcı olur ve yaşam seviyesini de yükseltir.

Detaylar +
image

Ağız İçi Hareketli Apareyler

Ağız içi hareketli apareyler, adından da anlaşılabileceği gibi kullanan hasta tarafından istenildiği zaman takılıp çıkarılabilen ve genellikle çocuklarda, erken dönemde yakalanan tedavilerde kullanılan ağız içi apareylerdir. 

Detaylar +
Randevu Al