Estetik Diş Tedavileri

Estetik Diş Tedavileri

Estetik Diş Tedavileri

image

Full Porselen

Empress kaplama,metal alt yapı içermeyen, cam destekli güçlendirilmiş porselenden yapıları bulunan dayanıklılığı arttırılmış bir kaplama türüdür.

Detaylar +
image

Kompozit Lamina Uygulamaları

Kompozit lamina dişlere işlem yapılmadan kesim yapılmaksızın dişlerdeki küçük şekil bozukluklarının giderilmesi işlemidir. Ön bölgeye özel estetik özelliği yüksek bir malzeme, diş hekimin özenli çalışması ile dişler üzerine yerleştirilir ve dişler yeniden restore edilir.

Detaylar +
image

Estetik Dolgu Nedir?

Kayıp diş dokularını güvenilir, etkili ve doğala en yakın şekilde restore etmek için kullanılır. Tek bir seansta uygun bir planlamayla 4-6 dişe kadar yaptırmak mümkündür.

Detaylar +
image

Kompozit Dolgu 

Dişlerde çürük, çatlak, kırık ya da buna benzer durumlar nedeniyle bozulan diş yapısının onarılması için tercih edilen bir dolgu yöntemidir. İşlemler sırasında dişin hasar görmüş, çürümüş ya da zarar görmüş kısmı temizlenir.

Detaylar +
image

Seramik Diş Dolgusu 

İnley ve onleyler normal bir dolgu yapılamayacak kadar çürümüş, kırılmış ya da doku harabiyetine uğramış arka azı dişlerine uygulanan restorasyonlardır.

Detaylar +
image

Zirkonyum Kaplama

Zirkonyum diş kaplama genel olarak porselen kaplama tedavisiyle aynı aşamalara sahip bir tedavi şeklidir. Bu kaplama işlemi sırasında kullanılan zirkonyum metalinin saf mineral hali birtakım işlemlerden geçirilerek zirkonya seramiği haline getirilir ve ardından özel fırınlarda işlem görerek dişler için kullanılabilir.

Detaylar +
image

Gülüş Tasarımı

Son yıllarda oldukça güncel ve estetik beklentilerin artmasıyla sıkça uygulanmaya başlanan bir tedavi şeklidir. 

Detaylar +
image

Yaprak Porselenler

Lamina diğer bir adıyla yaprak porselen, bireylerin dişlerinde meydana gelen deformasyon, kırılma gibi sebeplerden doğan estetik bozuklukları, aralıkları gidermek amacıyla yapılır.

Detaylar +
image

Porselen Dolgular

Porselen dolgu, diş eksikliğini tamamlamada kullanılan indirekt yöntemle hazırlanan bir dolgu yöntemidir. Teknolojinin de gelişmesi ile beraber Cerec denilen özel bir yöntemle restorasyonlar yapılmaktadır. 

Detaylar +
image

Diş Beyazlatma Tedavisi

Diş beyazlatma; diş yüzeyindeki gözenekli mine yapısında oluşan renklenmiş, doğal ya da sonradan oluşmuş yapay renklenme ve koyulukların beyazlatma jelleriyle giderilmesi için yapılan bir uygulamadır.

Detaylar +
Randevu Al